Okna, drzwi i podłogi w najlepszym gatunku. Trwałe i sprawdzone rozwiązania premium.

News

Urodziny WoodSton
Informacje

Jubileusz WoodSton

Spółka WoodSton została zarejestrowana 1 października 2019 roku a w tym roku świętujemy jej 4 urodziny! Te ostatnie lata to czas eksploracji nowych rynków – od początku działalności skupiamy się na eksporcie okien i drzwi do krajów Europy Zachodniej. W tym roku nasze produkty znalazły swoich odbiorców w nowych, bardziej oddalonych krajach.

Read more
Okno nieotwieralne FIX
Okna

Okna typu FIX

Choć brzmi to zagadkowo, okna FIX to po prostu okna nieotwieralne, z języka angielskiego słowo FIX oznacza coś stałego. W przypadku okien nie zawsze jest potrzeba ich otwarcia czy nawet uchylenia, wtedy wybór pada na okna FIX.

Read more
Wymiana stolarki okiennej w zabytkowej kamienicy
Okna

Wymiana okien w zabytkowym budynku a konserwator zabytków

Wejście w posiadanie budynku uznanego za zabytek to marzenie wielu inwestorów. Większość takich obiektów potrzebuje niestety generalnego remontu. Doprowadzenie do właściwego stanu zabytku nie jest wcale tak proste, jak może się wydawać. Właściciele podlegają wielu ograniczeniom i nawet niewielka zmiana wymaga pozwolenia oraz szczegółowych instrukcji konstruktora zabytków.

Read more

Okna

5 sytuacji, w których należy wymienić okna na nowe

Wpatrujesz się smętnie przez okna na odgrywającą się na ulicy scenerię i myślisz, że przydałaby się jakaś zmiana? W tym przekonaniu utwierdza Cię dotyk lodowatego powietrza, które systematycznie przesącza się przez szpary w ramach. Gdzieniegdzie na uszczelkach widać pęknięcia, a same szyby zdają się jakieś porysowane i mniej przejrzyste. Temu wszystkiemu towarzyszy hałas dochodzący z ulicy, ponieważ okna w żadnym stopniu nie blokują dźwięków. To znak, że czas je wymienić.

Read more