Urodziny WoodSton

Jubileusz WoodSton

Spółka WoodSton została zarejestrowana 1 października 2019 roku a w tym roku świętujemy jej 4 urodziny! Te ostatnie lata to czas eksploracji nowych rynków – od początku działalności skupiamy się na eksporcie okien i drzwi do krajów Europy Zachodniej. W tym roku nasze produkty znalazły swoich odbiorców w nowych, bardziej oddalonych krajach.

Nasze okna i drzwi wysyłamy do firm budowlanych, inwestorów i odbiorców indywidualnych z krajów takich jak:

  • Niemcy,
  • Holandia,
  • Belgia,
  • Wielka Brytania,
  • Francja.

Pomimo tak młodego wieku Spółka rok do roku osiąga rekordy pod względem liczby zamówień i ogólnej sprzedaży. Choć jako Spółka WoodSton jest obecny na rynku dopiero od 4 lat, to założyciel Spółki – Piotr Nowacki zajmuje się oknami i drzwiami od 1996 roku. To niewątpliwie stanowi motor napędowy dla szybkiego jej rozwoju.

Prócz nowych rynków na których zaczynamy dystrybuować okna i drzwi to kolejną zmianą jaką przyniósł nam rok 2023 to nowe biuro handlowe, które obecnie mieści się w najbardziej rozpoznawalnym budynku Poznania – Collegium Altum, który należy do Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Jubileusz firmy był świętowany w poprzednim tygodniu i na tę okazję został przygotowany tort, którego przepis i opracowanie należy do Julii z bloga SaltedPasta (tu link do przepisu na ten tort czekoladowy: https://saltedpasta.com/tort-czekoladowy/).

Kolejne lata skupiać się będą na poszerzeniu asortymentu rozwiązań okiennych, w szczególności systemów aluminiowych oraz drewnianych. Kolejnym obszarem, który stale ulepszamy jest  efektywność obsługi Klienta, która bezpośrednio przekłada się na szybszą realizację zleceń produkcyjnych oraz na ogólne zadowolenie naszych odbiorców.

Ograniczenia jakie przyniosła nam panująca niedawno pandemia sprawiła, że jeszcze lepiej dostosowaliśmy nasze działanie w realizacji działań w kanale komunikacji online – spotkania, ofertowanie, ustalenia techniczne często odbywają się w formie zdalnej – poprzez aplikacje, maile i wideorozmowy.

Jako firma dążymy do tego aby nasza oferta stolarki otworowej była kompleksowa. Z okazji jubileuszu chcemy podziękować wszystkim partnerom, dostawcom oraz Klientom za zaufanie i współpracę. Choć 4 lata to nie jest dużo, to warto świętować każdy rok istnienia na rynku poza tym każda okazja jest dobra, aby zajadać się mocno czekoladowym tortem urodzinowym ;).

5/5 - (1 vote)